Prodej bytů a nemovitostí v Liberci - Sever reality

Jsme největší správce bytových domů na Liberecku.

Nyní rozšiřuje svou činnost a nově zprostředkujeme prodej a nákup Vašeho bytu.

Nemusíte vybírat realitní kancelář, když můžete vše snadno vyřídít pod jednou střechou přímo na Severu.

Pro byty ve správě SBD Sever 30% sleva na provizi.

Financování formou hypotéky zajistíme za Vás. Poradenství zcela ZDARMA.

Nabízíme k projdeji byt 3+kk o velikosti 100 m2 ve 2. nadzemním podlaží v novostavbě bytového domu, který je postaven v samotném centru města Liberce, v tzv. zlatém kříži, konkrétně na křižovatce ulic Papírová a Široká, resp. Papírové náměstí a ulice na Pořící. Dům je vzdálen pouhých 70 metrů od Soukenného náměstí, v tzv. dolním centru města a 230 metrů od nám. Dr. Beneše v horním centru města u liberecké radnice. Bytová jednotka připravena k nastěhování v březnu 2016. Byt je nabízen bez kuchyňské linky a spotřebičů k zařízení interiéru dle Vašich představ. V bytech jsou laminátové podlahy, obklady v koupelnách, sanitární keramika a dveře s dřevěnými zárubněmi. Dům s výtahem splňuje veškeré nároky moderního a energeticky úsporného bydlení s nízkými provozními náklady, jde o vyzdívanou stavbu – dům je postaven z monolitického skeletu s cihlovými vyzdívkami a kompletně zateplen. V domě je moderní vlastní plynová kotelna pro vytápění domu a přípravu teplé vody, což zajišťuje nízké náklady na vytápění. V přízemí domu jsou nebytové prostory. Díky poloze v centru města jsou veškeré obchody, úřady či dopravní spojení v bezprostřední docházkové vzdálenosti. Lokalita je vysoce ceněna pro možnosti kulturně společenského vyžití. V případě zájmu můžeme též nabídnout možnost bezpečného parkování 90 metrů od domu na soukromém pozemku.
Cena: 3.590.000,00 Kč
Nabízíme k prodeji do osobního vlastnictví Byt 3+kk o velikosti 100 m2 ve 3. nadzemním podlaží novostavbě bytového domu, který je postaven v samotném centru města Liberce, v tzv. zlatém kříži, konkrétně na křižovatce ulic Papírová a Široká, resp. Papírové náměstí a ulice na Pořící. Dům je vzdálen pouhých 70 metrů od Soukenného náměstí, v tzv. dolním centru města a 230 metrů od nám. Dr. Beneše v horním centru města u liberecké radnice. Bytová jednotka připravena k nastěhování v březnu 2016. Byt je nabízen bez kuchyňské linky a spotřebičů k zařízení interiéru dle Vašich představ. V bytech jsou laminátové podlahy, obklady v koupelnách, sanitární keramika a dveře s dřevěnými zárubněmi. Dům s výtahem splňuje veškeré nároky moderního a energeticky úsporného bydlení s nízkými provozními náklady, jde o vyzdívanou stavbu – dům je postaven z monolitického skeletu s cihlovými vyzdívkami a kompletně zateplen. V domě je moderní vlastní plynová kotelna pro vytápění domu a přípravu teplé vody, což zajišťuje nízké náklady na vytápění. V přízemí domu jsou nebytové prostory. Díky poloze v centru města jsou veškeré obchody, úřady či dopravní spojení v bezprostřední docházkové vzdálenosti. Lokalita je vysoce ceněna pro možnosti kulturně společenského vyžití. V případě zájmu můžeme též nabídnout možnost bezpečného parkování 90 metrů od domu na soukromém pozemku.
Cena: 3.680.000,00 Kč
Nabízíme byt 3+kk o velikosti 100 m2 ve 2. a nebo ve 3. nadzemním podlaží v novostavbě bytového domu, který je postaven v samotném centru města Liberce, v tzv. zlatém kříži, konkrétně na křižovatce ulic Papírová a Široká, resp. Papírové náměstí a ulice na Pořící. Dům je vzdálen pouhých 70 metrů od Soukenného náměstí, v tzv. dolním centru města a 230 metrů od nám. Dr. Beneše v horním centru města u liberecké radnice. Bytová jednotka připravena k nastěhování v březnu 2016. Byt je nabízen za měsíční nájemné 12 900,- Kč + služby + 3. měsíční kauce. V bytech jsou laminátové podlahy, obklady v koupelnách, sanitární keramika a dveře s dřevěnými zárubněmi. Dům s výtahem splňuje veškeré nároky moderního a energeticky úsporného bydlení s nízkými provozními náklady, jde o vyzdívanou stavbu – dům je postaven z monolitického skeletu s cihlovými vyzdívkami a kompletně zateplen. V domě je moderní vlastní plynová kotelna pro vytápění domu a přípravu teplé vody, což zajišťuje nízké náklady na vytápění. V přízemí domu jsou nebytové prostory. Díky poloze v centru města jsou veškeré obchody, úřady či dopravní spojení v bezprostřední docházkové vzdálenosti. Lokalita je vysoce ceněna pro možnosti kulturně společenského vyžití. V případě zájmu můžeme též nabídnout možnost bezpečného parkování 90 metrů od domu na soukromém pozemku.
Cena: 12.900,00 Kč
Pronájem parkovacího místa, Liberec, Lucemburská ulice
Cena: 605,00 Kč
[1]   
Katalog nemovitostí
pronájem    prodej
Kontakt
email: info@severreality.cz
tel.: 485 106 552

777 334 333
adresa: Lipová 596/7
460 31 Liberec