Sever reality

Tisk Email

Jsme největší správce bytových domů na Liberecku.

Nyní rozšiřujeme svou činnost a nově zprostředkujeme prodej a nákup Vašeho bytu.

Nemusíte vybírat realitní kancelář, když můžete vše snadno vyřídít pod jednou střechou přímo na Severu.

Pro byty ve správě SBD Sever sleva 30% na provizi.

Financování formou hypotéky zajistíme za Vás.

Poradenství zcela ZDARMA.


Realitní činnost

V současné době rozšiřujeme své služby o realitní činnost. Zprostředkujeme prodej a nákup Vašeho bytu v Liberci a přilehlém okolí. Díky našemu předmětu činnosti jsme schopni reálně posoudit technický stav bytu i domu, ve kterém se byt nachází a odpovídajícím způsobem stanovit jeho prodejní cenu.

Objektivní informace

Prodávajícím jsme schopni garantovat, že jejich byt bude prodán za tržní cenu solventnímu kupci. Kupujícím pak můžeme přislíbit aktivní pomoc při zajištění financování nákupu nemovitosti prostřednictvím hypotéčního úvěru.

Sleva na provizi

V případě prodeje bytové jednotky, která je umístěna v domě, který spravuje SBD Severext, můžeme prodávajícímu nabídnout 30% slevu na provizi za zprostředkování prodeje.

Znalost spravovaných nemovitostí

Kupujícímu takové bytové jednotky pak garantujeme poskytnutí všech dostupných informací o technickém stavu domu, ve kterém se byt nachází. Kupující nepochybně ocení skutečnost, že jako správce domu, ve kterém se kupovaný byt nachází, máme také informace o případných nevypořádaných finančních závazcích, např. podílu na úvěru na revitalizaci domu zateplením apod.

Komplexní služba

Jak prodávající, tak kupující nemusí pendlovat mezi realitní kanceláří a správcem nemovitosti, aby zjistil, jak se věci mají, protože v případě SBD Severext dostane všechny informace pod jednou střechou. Zajistíme nejen prohlídku bytu, vyhovení všech právních dokumentů souvisejících s převodem vlastnictví bytu nebo členských práv u bytů družstevních, ale zajistíme také rozúčtování nákladů na služby mezi původního a nového uživatele bytu dle jejich vzájemné dohody a rovněž vystavení předpisu plateb za služby a zavedení nového uživatele do registru správce domu.

Znalost problematiky

Nabídka se však neomezuje pouze na byty v domech, které SBD Sever spravuje. Díky naší dlouholeté zkušenosti v oblasti péče o technický stav bytových domů jsme schopni zprostředkovat prodej jakéhokoliv bytu nebo i jiné nemovitosti v libereckém regionu a za aktuální tržní cenu. Naši technici dokážou odborně posoudit technický stav domu i bytu a navrhnout prodávajícímu optimální cenu pro realizaci prodeje.

Právní poradenství

Veškeré právní i jiné poradenství spojené s prodejem Vaší nemovitosti nebo s uvažovaným nákupem poskytujeme zcela zdarma. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.


 
Katalog nemovitostí
pronájem    prodej
Kontakt
email: info@severreality.cz
tel.: 485 106 552

777 334 333
adresa: Bažantí 1415/3
Liberec